?

Log in

Previous Entry | Next Entry

Trip to New Zealand. Back to Hong Kong


В літаку до Гонконга ми, в основному, займаємося двома речами. По-перше, намагаємося не заснути, щоб передивитися "Хоббіта" під свіжими враженнями від Нової Зеландії, а по-друге, розбираємося зі стюардесою, як можна використати накопичені за цей місяць перельотами Air New Zealand airpoints. Їх доволі багато, вистачає на ящик новозеландського вина, але у переліку країн доставки відсутня Україна. Стюардеса занепокоєно бігає навколо нас - здається, ми перші пасажири-українці на її пам'яті. Вона страшенно переживає і бере у нас e-mail, щоб вирішити це питання. Буквально за тиждень нам надіслали листа, що зазвичай не шлють вино в Україну, проте можуть зробити це платно, а взагалі щоб ми не переживали - airpoints не згорять. Більше про найкращі авіалінії світу - у моєму пості тут.
Цього разу ранковий Гонконг зустрічає нас прекрасною погодою - ніякого туману. Про те, як ми вивчали місто дорогою до Нової Зеландії, а також похід у Ocean Park і місцеві магазини - у моїх постах тут, тут а також тут.
Веселі підземні переходи - справа рук креативних місцевих мешканців, про що свідчить табличка на вході.


Залишки новорічних свят.


Ми зголодніли, тому вирішили зазирнути в один із закладів для місцевих на Ice House Street. Для місцевих - це означає, що англійського меню там не було, так само як і англомовних офіціантів чи відвідувачів. Порозумілися на пальцях, проте було доволі смачно.


Заселятися в квартиру ще рано, тому ми гуляємо далі. Після природи Нової Зеландії швидко втомлюєшся від великого міста, тому ми вирішуємо відпочити у міському ботанічному саду. Він виявляється безкоштовним. Справжній оазис у нетрях мегаполіса!Доволі непогано, мабуть, мати тут ранкові уроки фізкультури.
На території ботанічного саду знаходиться також зоологічний сад. Разом вони займають територію у 5,6 га і це справді історичне місце. Його відкрили для відвідувачів у 1864-му, і вважається що з тих часів тут нічого не змінилося.


Сьогодні допитливі туристи можуть побачити в садах більш ніж 1000 видів тропічних і субтропічних рослин, 300 видів птахів і 900 різноманітних тварин.Тварини і птахи знаходяться у великих клітках, проте виглядають абсолютно задоволеними. Це папуга кричав нам: "How are you?":Золотошоломний калао - один з найбільших африканських птахів. Ніколи їх раніше не бачила.

Як і живих фламінго!

І милого крихітку-єнота!


Також тут дуже багато різноманітних мавп. Майже всі вони або б'ються, або бігають як навіжені.Після прогулянки ми нарешті вирушаємо в нашу квартиру. Звісно це не Cyberport, як минулого разу, але теж непогано: центральний Гонконг, вулиця Bridges, яка знаходиться впритул коло однієї з найвідоміших в місті - Голлівуд Роуд. Вид з вікна і розміри квартири бажають кращого, зате автентично, і є вихід на дах.Ми трохи гуляємо старими кварталами і неймовірно смачно обідаємо у Peel Street.


Модний квартал Сохо: клуби, бари, бутіки антикварні магазини і ресторани. Сюди ми ще повернемося ввечері.

А зараз у нас з Андрієм інша мета - нарешті нормально подивитися на Гонконг з Вікторії Пік, що не вдалося минулого разу через туман. Цього разу погода прекрасна, тому ми беремо таксі, купуємо вхідні квитки на майданчик і захоплено дивимось навкруги.Милуватися цим шаленим краєвидом хотілося вічно. Ми зустріли тут захід сонця і сиділи поки не стемніло, спостерігаючи як поступово запалюються вогні великого міста.

Назад у центр ми їдемо старовинним фунікулером.Ми ще довго гуляємо вечірнім Гонконгом, милуючись Голлівуд Роуд, де в наш час зняли купу фільмів про гонконгських гангстерів (наприклад "Горобець" Джонні То), а також славнозвісний "Світ Сьюзі Вонг". Зараз тут кипить нічне молодіжне життя. Бари просто тріщать по швам.

В цій нічній метушні ми нарешті розуміємо, що заморилися, і час додому. Ми зустрічаємо ніч на даху історичного гонконгського будинку за пляшкою вина і розмовою про поїздку. Навіть не віриться, що за місяць ми пережили стільки всього, що і не опишеш в жж за рік. А світ іще такий великий!


Наша подорож добігала кінця. Ранком я затарилась у філателістичному магазині і ми вирушили в аеропорт, щоб побачити останній пункт нашої подорожі до Нової Зеландії: Пекін.
Далі буде...